“Elini taşın altına sokan herkesi bekliyoruz”

“Elini taşın altına sokan herkesi bekliyoruz”

Çalınan arabasının trafik cezalarını ödüyor

Çalınan arabasının trafik cezalarını ödüyor

“İyilik korusuyla Mersin’e iyilik getirdik”

“İyilik korusuyla Mersin’e iyilik getirdik”

Drama eğitimi alan çocuklar, hayata farklı bakıyor

Drama eğitimi alan çocuklar, hayata farklı bakıyor

İpek Ongun, üretici kadınların hayatını kitaplaştıracak

İpek Ongun, üretici kadınların hayatını kitaplaştıracak

Beyaz hayallerde ‘derin’ izler bırakıyorlar…
  • Ana Sayfa » Röportaj
  • 13 Nisan 2018 - 15:27:48
Beyaz hayallerde ‘derin’ izler bırakıyorlar…

  Beyaz gelinlik ile kusursuz bir düğün töreni her kadının hayalidir. Bu durumu rüya gibi yaşatmak her ne kadar düğün sahiplerine ait olsa da arka planda aslında vizyon sahibi, yetenekli ve anlayışlı bir ekibe de ihtiyaç vardır. Mersin’in Çamlıbel semtinde hizmet veren Derin’s Bridal mağazası bu tanıma en uygun örneklerden biri… Modern ve şık gelinlik […]

 

Beyaz gelinlik ile kusursuz bir düğün töreni her kadının hayalidir. Bu durumu rüya gibi yaşatmak her ne kadar düğün sahiplerine ait olsa da arka planda aslında vizyon sahibi, yetenekli ve anlayışlı bir ekibe de ihtiyaç vardır. Mersin’in Çamlıbel semtinde hizmet veren Derin’s Bridal mağazası bu tanıma en uygun örneklerden biri… Modern ve şık gelinlik tasarımları ile her zevke hitap etmeye çalışan Derin’s Bridal ailesi, sosyal sorumluluk projeleriyle de adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

Röportaj: Ümit SAAT

Sizi biraz tanıyabilir miyiz?

Ben Sinan Bağban, Mersinliyim. Yaklaşık 3 yıldır bu sektörde hizmet veriyoruz.

 

Derin’s Bridal mağazasını ne zaman faaliyete geçirdiniz?

Kadına hizmet etmeyi ilke edinen bir yapıya sahip olan Derin’s Bridal, en özel günlerinde kendilerini özel hissetmek isteyen kadınlar için 8 Mart 2015 tarihinde Dünya Kadınlar Günü’nde, Çamlıbel’de butik bir mağaza olarak faaliyete geçti.

Şu an butik mağaza konumundan uzaklaştınız sanıyorum.

Evet. 2018 yılının başında artık bulunduğumuz mağazanın yeterli olmaması, atölyeye gerekliliğinden ötürü ve ürün yelpazemizi genişletme ihtiyacından dolayı daha geniş bir yere taşındık.

Mağazanızı ilk açtığınız günden şu anki sürece kadar ne gibi değişiklikler oldu?

Ürün yelpazemizde çeşitli değişikliklere gittik. Neydi bunlar? Butik mağazamızda hizmet verirken gelinlik ve kınalık vardı. Yeni konseptimizde yine gelinlik başta olmak üzere kınalık, nişanlık, abiye ve damatlık ürünlere de yer verdik.

Düğün sezonu işlerinizi nasıl etkiliyor?

Yaşadığımız coğrafya nedeniyle yılın her dönemi bizim için düğün sezonu diyebiliriz. Ancak 2018 yılına ait koleksiyonlar Mart ayının ilk haftası itibarı ile mağazamızda yerlerini aldı.

Ürün alternatiflerinizden de söz edebilir misiniz?

Ürün yelpazemizin çok çeşitli ve geniş olduğunu söyleyebilirim. Biz Derin’s ailesi olarak insanların hayallerini gerçekleştirmek için varız ve her hayale karşılık verecek modele sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Yani insanlar buraya geldiğinde alternatiflerin sıklığından dolayı tercih yapmakta çok zorlanmayacaklar.

Fiyatlarınız her sosyal kesime hitap ediyor mu?

Biz Derin’s ailesi olarak yeni bir ailenin kurulması sürecinde maddi zorlukların her sürecinin farkındayız. Ürünlerimizin kalitesinin altını çizerek maddi olarak ayrılan bütçeye çok yakınız. Dolayısıyla her sosyal yapıya uygun ürün çeşitliliğimiz de mevcut. Toplumun en değerli varlığı olan kadınlarımıza Kadınlar Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde, özel kampanyalarımız da var. Sosyal medya aracılığıyla da ürünlerimize ihtiyaç duyanlara en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Sosyal medya aracılığı ile satış da yapıyor musunuz?

Sosyal medyadan tabi ki varız. Instagramda derins_bridal olarak varız. Bize oradan herkes ulaşabilir.

Derin’s Bridal’in sosyal sorumluluğa karşı bir hassasiyeti de var.

Evet. Bizler, Derin’s Bridal ailesi olarak sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmeye çok fazla özen gösteriyoruz. Daha önce çok sık dillendirmediğimiz ancak elimizden geldiğince destek olmak için her türlü çabayı sarf ettiğimiz bir durum da söz konusu. Onu da sizlerin vasıtasıyla daha geniş kitlelere duyurmak isteriz. Çocuk esirgeme kurumlarında ve sevgi evlerinde yetişen kadınlarımıza düğün sürecinde gerekli olan her şeyi temin etmekteyiz.

Neden böyle bir şeye ihtiyaç duydunuz?

Çünkü bizler ailenin önemine inanarak büyüyen çocuklarız. O kadınlarımızın bu önemli ve mutlu günlerinde Derin’s Bridal ailesini kendi ailelerinden biri olarak görmelerini istedik ve bu dönemde bizler bir ailenin yapması gerekenleri yaptık.

Son olarak neler söylemek istersiniz?

Derin’s ailesi olarak kadınlarımıza hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren hafızalarda derin izler bıraktığımıza inanarak, en güzel günlerinde en özel şekilde hazırlanmak isteyen herkesi bir kahvemizi içmeye bekliyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz